کد خبر: 99426106- آموزشگاه  آنلاین  موسسه آشتی راه اندازی شد

آموزش آنلاین

 مؤسسه فر هنگی هنری آشتی در راستای خدمت رسانی بیشتر به عزیزان علاقه مند به یاد گیری رشته های مختلف هنری و فنی شرایط برگزاری دوره های آنلاین را فراهم آورده و شما میتوانیدبا دیدن این فیلم ها رایگان آموزش ببینید و در صورت تمایل از ما مدرک رسمی بگیرید. 

آموزش آنلاین چیست؟

آموزش آنلاین یکی از روشهای آموزش مجازی بوده که برترین نوع آموزش مجازی محسوب می شود. در این روش، مدرس و دانش پذیران به صورت همزمان وارد محیط کلاس مجازی شده و در یک محیط کاملا تعاملی با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. مدرس با ارسال صوت و تصویر خود، می تواند محیط کلاس را شبیه سازی کرده و با فراگیر ارتباط مستقیم و زنده برقرار کند. همچنین مدرس می تواند با استفاده از یک تخته سفید الکترونیکی مطالب مورد نظر را برای فراگیران شرح دهد و یا با استفاده از اشتراک گذاری فایل های ارائه همچون فایل های PDF، اسلایدهای پاورپوینت، فیلم و صوت و … محتوای مورد نظر را به فراگیران ارائه دهد. 

اشتراک گذاری دستاپ کامپیوتر مدرس و نمایش محیط نرم افزارهای مختلف به صورت زنده به فراگیران ، امکان آموزش عملی موضوعات مختلف همچون کار با انواع نرم افزارها را ایجاد می کند. 

فراگیران نیز می توانند با مشاهده مستقیم مدرس و محتوای آموزشی که به صورتهای مختلف توسط مدرس تهیه شده است، محیط یک کلاس واقعی را تجربه کنند که از امکانات ویژه دسترسی به انواع محتوا برای نمایش و تفهیم بهتر موضوع برخوردار است. 

فراگیران می توانند با استفاده از محیط گفتگوی متنی (چت) و صوتی با کلاس در ارتباط بوده و ضمن پرسش سؤالات خود، نظرات و دیدگاههای خود را نیز با مدرس دوره و سایر فراگیران در میان بگذارند. 

شما می توانید پس از پایان دوره گواهینامه ی رسمی و معتبر از ما دریافت نمائید.

سؤالهای خود را از راه واتساپ با ما در میان بگذارید.:09121199415