کد خبر :99417102 - مصاحبه با جناب آقای ناصر بیات گهنه پیش هنگ و همسرش

یک عاشق واقعی

آقای ناصر بیات یکی از پیشکسوتان پیش آهنگی کشور هستند که از دهه چهل به جمع پیش آهنگان کشور پیوستند ، ایشان با گذراندن دوره های مختلف از جمله مربی گری ، امروز جزء  افرادی میباشد که توانسته فرهنگ پیش آهنگی را  نه تنها در ایران بلکه در خارج از ایران نیز بطور کامل حفظ نماید .

 وی در کنار دوستانی چون منوچهر وثایق ،آپرین ایل بیگی اصلی،بهرام سرانجام،اسحق بهشتی و.... اقدام به آموزش  نوجوانان و جوانان علاقه مند به منش های پیشاهنگی می کوشد. اما آنچه جناب بیات را از دیگر دوستان متفاوت نموده ایجاد موزه شخصی و فوق العاده ای است از تاریخچه پیشاهنگی ایران و جهان که در منزل شخصی خود دایر نموده و حتی باز دید برای عموم را رایگان فراهم ساخته است.

 آقای ناصر بیات در گفت و گوی ویژه  با ما ساعاتی از تاریخچه تلاش های سازمان پیشاهنگی در جهان و ایران توضیحاتی را بیان نمود که حیفمان آمد تا آن را تقدیم حضورتان ننمائم به همین منظور تصمیم گرفیتم تا کل مطالب در سایت تصویری تلویزیون آشتی در اختیار شما  عزیزان قرار گیرد

  ashtitv  از این رو دیدن کل مصاحبه را به شما پیشنهاد می نمائیم .

 جناب بیات این تلاش را مدیون همکاری همسر خوب و مهربانش سرکار خانم لیلازمهریری میداند و خانم زمهریری نیز بعنوان یک پیشاهنگ در کنار همسر برای حفظ این گنجینه تلاش بسزایی داشته ودارد.

 آقای بیات در سال 1364 ازدواج نموده و صاحب دو فرزند می باشد که تحصیلات عالی داشته و مشغول میباشند.

 ما نیز ضمن آرزوی بهروزی و سلامت برای این زوج دوست داشتنی و پر تلاش نظر شما را برای بازدید از این نمایشگاه در سایت  ashti.tv جلب می نمائیم.